Mini ekskavatoriai BOBCAT, YANMAR, VOLVO, KUBOTA, FIAT-KOBELCO

GRINDOLITAS UAB statybų sektoriuje Lietuvoje veikia jau nuo 2013-ųjų metų ir įmonės vadovų įsitikinimu, per pastarąjį dešimtmetį mažoji mechanizacija randa kaip įrodyti savo pranašumus, lyginant su darbu atliekamu rankomis. Bendrovė siūlo nuomotis skirtingų klasių statybinę techniką. Mini ekskavatoriai BOBCAT, YANMAR, VOLVO, KUBOTA, FIAT-KOBELCO – nepamainomi vykdant darbus ankštuose kiemuose, ten kur reikalinga tiesti siauras gatveles, takelius, kur nedideli kiemai neleidžia naudoti didesnės technikos.

Mūsų siūlomi mini ekskavatoriai naudojami tiesiant komunikacijas, jie savo našumu nenusileidžia kasant griovius, nedidelės apimties duobes pamatams, atliekant miestų ir gyvenviečių želdynų, vejos grunto planiravimo, gatvių, dviračių ir pėsčiųjų takų tiesimo darbus. Ši žemės kasimo technika lengvai pravažiuoja pro siauras duris, gali dirbti net ir ypač mažose patalpose, visai šalia sienos kasti, stumdyti gruntą.

GRINDOLITAS nuomoja

YANMAR VIO50

GRINDOLITAS nuomoja

VOLVO ECR88D

GRINDOLITAS nuomoja

KUBOTA 25-3A

Užsakymai priimami biure ir elektroninėmis komunikacijos priemonėmis: el. paštu ar užpildžius užsakymo formą šiame tinklapyje.