Atraminės sienutės betonavimas

GRINDOLITAS betonuotojai

Atraminė sienutė – statinys, saugantis nuo griuvimo ar nušliaužimo už jos esantį gruntą. Šį, specialios paskirties statinį „GRINDOLITAS“ UAB įrengia statant įvairios paskirties inžinierinius įrenginius, gyvenamuosius pastatus šlaituose, taip pat požeminius statinius, parkingus po daugiaauk62iais administraciniais, gyvenamaisiais pastatais, įrengiant krantines ir kt. Dėl konstrukcijos specifikos ypač svarbu tinkamai numatyti atraminės sienutės storį, jos armavimą, inkarų poreikį ir jų įrengimo vietas.

Bendrovės specialistai atramines sienutes įrengia naudodami nuosavą betonavimo techniką, – betono siurblį, betonvežius, jas betonuojant ant gręžtinių polių, pačią sienutę įgilinant į gruntą. Taikant tokią atraminių sienučių įrengimo technologiją maksimaliai sumažinamas žemės darbų kiekis, tuo pačiu ir viso projekto įgyvendinimo laikas. Kiekvienu atveju atraminės sienutės projektuojamos individualiai, atsižvelgiant į būsimas apkrovas bei grunto savybes.

Kiekvienas atvejis – unikalus, todėl susisiekusiems su bendrovės specialistais profesionaliai patariame naudotinas technologijas, medžiagas, apskaičiuojame sąmatas, numatome statybos būdą ir terminus. Profesionaliai suprojektuosime ir įrengsime atramines sienutes. Norėdami gauti „GRINDOLITAS“ UAB komercinį pasiūlymą turite pateikti šiuos dokumentus:

  • Pastato architektūrinį-techninį projektą.
  • Sklypo generalinį planą, kuriame būtų aiškiai pažymėta absoliutinio nulio altitudė.
  • Sklypo inžinerinių geologinių tyrimų ataskaitą.

Užsakymai priimami biure ir elektroninėmis komunikacijos priemonėmis: el. paštu ar užpildžius užsakymo formą šiame tinklapyje.