Patikimas statybų partneris

Betonavimo specialistai

Atlieka darbus įvairiuose objektuose

GRINDOLITAS šiuolaikinės statybos ir pastatų rekonstrukcijos objektuose betonuoja pastatų pamatus, atramines sienutes, perdangas, gelžbetonio monolito laikančiąsias kolonas, polinius ir juostinius pamatus, cementines grindis.

Privalumai

Nuosavas technikos parkas

Įmonės parke turima betonavimo technika ženkliai taupo užsakovų laiką ir pinigus. Kiekvienu atveju reikiamos konsistencijos betoną pristatome į vietą bendrovės betonvežiu ar betono siurbliu pagal objekto darbų vadovo vienkartinį užsakymą ar ilgalaikį galiojantį grafiką ir susitarimus.

Pamatai

Kai pamatai teisingai suprojektuoti ir kokybiškai įrengti, visas pastatas sėda vienodai ir jokių skilinėjimų ar plyšių laikančiosiose konstrukcijose ir nešančiose sienose, jų sandūrose neturi atsirasti. Įrengiamų pamatų tipas priklauso ne tik nuo grunto, bet ir nuo pastato architektūrinės konstrukcijos.

Grindys

Įmonės naudojamas mobilus grindų įrengimo būdas, nereikalaujantis ilgo pasiruošimo, pasižymi sparčiu betonavimo darbų ciklu. Grindų įrengimui naudojama vokiška „IMER" firmos betono paruošimo-pompavimo technika, sutaupanti ne tik laiko, bet ir užsakovo lėšų.

Laikančiosios kolonos

Laikančiųjų konstrukcijų betonavimui naudojame betonavimo technologijas taip, kad jos atlaikytų visų rušių apkrovas bei atsirandančius pastate jėgos pobūdžio poveikius ir perduotų juos per pamatus gruntiniam pagrindui.

Perdangos

Horizontaliosioms konstrukcijoms priskiriamos perdangos, sijos, santvaros betonuojamos sutinkamai pastato technologiniais reikalavimais, priklausomai nuo jų tipo (tarpaukštinės, pastogės, rūsio, susisiekiančios su lauku (virš įvažiavimų ir panašiai)).

Atraminės sienutės

Specialios paskirties statiniams priskiriamos atraminės sienutės įrengiamos statant įvairios paskirties inžinierinius įrenginius, gyvenamuosius pastatus šlaituose, taip pat požeminius statinius, įrengiant krantines ir kt.

Parkingai

Požeminių ar lauko parkingų grindys betonuojamos pagal specialiąsias technologijas, jų paviršius užtrinamas ir sustiprinamas, naudojant kietiklius, impregnantus arba lakus, atliekamas deformacinių bei temperatūrinių siūlių įrengimas.

Statinių grupės

Skirtingos, šiuolaikiškais mokslo ir statybos pramonės pasiekimais grįstos betonavimo technologijos naudojamos ypač plačiai.

  • vienaukščiai ir daugiaaukščiai gyvenamieji pastatai (individualūs namai, daugiabučiai, kotedžai, loftai)
  • visuomeninės paskirties pastatai (gydymo, poilsio, sporto kompleksai, viešbučiai, administraciniai, kultūros, mokslo ir kt.)
  • gamybiniai, apdirbamosios pramonės, logistikos, sandėliavimo, specialiosios paskirties pastatai
  • specialiosios paskirties statiniai (lietaus ir kanalizacijos nuotekų kolektoriai, ir kt.)
  • žemės ūkio paskirties statiniai (silosinės, gyvulininkystės fermos, sandėliai, grūdų elevatoriai, ir kt.)
Grindolita, grindų išlyginima betonu, Plungė, Lietuva
Grindolitas UAB, betonavimas, armavimas, grindys, pamatai, Plungė, Lietuva
Sėkminga įmonės veikla

GRINDOLITAS UAB

Subrangovo paslaugos ir Technika su operatoriumi

This is custom heading element

Užklausos pildymas