Pagrindinė veikla

Pramoninės grindys

Įrengimas, rekonstrukcija, atnaujinimas

Bendrovės specialistai įrengia pramonines grindis gamybinėse, visuomeninio naudojimo, logistikos, žemės ūkio ir kitos paskirties objektuose, gyvenamuosiuose pastatuose.

Pažymėtina

Pramoninių grindų sąvybės

Šiuolaikinėmis technologijomis išgaunamas didelėms mechaninėms ir dinaminėms apkrovoms ypač atsparus betono grindų paviršius. Betoninės grindys pasižymi geromis eksploatavimo savybėmis, atitinka aukščiausius reikalavimus, keliamus statybos pramonėje: atsparumas mechaniniam ir fiziniam poveikiui, standumas, sanitariniai, higieniniai, darbo saugos reikalavimai.

Grindų įrengimas

Pramoninės grindys dėl puikių eksploatavimo savybių įrengiamos statant naujus ir rekonstruojant senesnės statybos objektus. Tai gali būti įvairiausios paskirties kapitaliniai statiniai: farmacijos, maisto, chemijos pramonės cechai, logistikos centrai, SPA centrai, medicinos klinikos, mokyklos ir vaikų darželiai, sporto aikštynai, riedlečių parkai. Pramoninės grindys naudotinos įrengiant prekybinės paskirties objektus, autoservisus, gamybos įmonių cechus, dirbtuves, parkingus ir t.t.

Analizė

Bendrovės specialistų atliekama išsami pirminė objekto analizė

Sprendimai

Įvertinus projekto esmę patekiami racionalūs sprendimai

Pagrindų paruošimas

Svarbiausias etapas, įrengiant pramonines grindis - pagrindų paruošimas, atliekant kokybės patvirtinimo bandymus

Armavimas

Sutinkamai su technologiniu reglamentu atliekamas betoninių grindų armavimas, naudojant aukštos kokybės plieno ar kompocitinę armatūrą

Betonavimas

Atliekant grindų betonavimą naudojama nuosava bendrovės technika ir mechanizmai: užtrintuvės, betono glaistyklės, cemento maišyklės, vibroplokštės ir kiti mechanizmai.

Baigiamieji darbai

Grindų paviršiaus užtrynimas ir glaistymas, naudojant kietiklius, impregnantus arba lakus, deformacinių bei temperatūrinių siūlių įrengimas

Grindys logistikos centre
Grindolitas UAB, betonavimas, armavimas, grindys, pamatai, Plungė, Lietuva
Grindolita, grindų išlyginima betonu, Plungė, Lietuva
Sėkminga įmonės veikla

GRINDOLITAS UAB

Įrengia, rekonstruoja, atnaujina

Nuo 2013 m. bendrovė sėkmingai įgyvendino daugybę, skirtingos apimties ir sudėtingumo projektų. Nuosava mobili technika įgalina dirbti našiai, patyrę operatoriai be jokių prastovų atliekai darbus laiku ir kokybiškai.

Užklausos pildymas