Vikšrinis ekskavatorius KOBELCO SK235SR nuomai

Japonijos gamintojas KOBELCO jau virš šimto metų savo vardą garsinantis koncerno KOBE STEEL padalinys hidraulinius ekskavatorius gamina, kaip pagrindinės rūšies žemės kasimo įrangą.

GRINDOLITAS UAB siūlomas nuomoti vikšrinis vienkaušis ekskavatorius KOBELCO SK235SR – ypač našus kasant ilgas tranšėjas, didesnės apimties pamatų duobes, tvenkinius. Siūlomas nuomai ekskavatorius – standartinėje komplektacijoje su 1 m3 kaušu gali kasti gruntą tiek virš žemės paviršiaus, ant kurio jis stovi lygio, tiek ir žemiau šio lygio. Tai ženklus privalumas, lyginant su kitomis grunto kasimo mašinomis.

Klientams, vykdantiems aplinkotvarkos darbus galime pateikti ekskavatorių KOBELCO SK235SR komplektacijoje su specialiu žemės planiravimo darbams skirtu „vartomu“ kaušu. Ilga mašinos strėlė ir žemės planiravimui skirtas kaušas – ypač efektyvu atliekant gerbūvio įrengimo darbus.

GRINDOLITAS statybinė technika nuomai

Ekskavatoriaus KOBELCO SK235SR eksploataciniai parametrai

Gabaritiniai matmenys:
Plotis – 2990 mm
Ilgis – 8710 mm
Aukštis – 3070 mm
Prošvaisa – 455 mm
Galinės sienelės posūkio spindulys – 1730 mm
Vikšro juostos paviršiaus atraminis ilgis – 3470 mm

Strėlės skirsnis:
Pakrovimo aukštis – 3160 mm
Pakrovimo nuotolis – 8790 mm
Maksimalus kasimo gylis – 6650 mm
Maksimalus kasimo diapazonas – 9680 mm
Didžiausias pakrovimo aukštis – 8330 mm
Maksimalus vertikalios sienos kasimo gylis – 6050 mm

Važiuoklė:
Dydis – 600 mm
Maksimalus važiavimo greitis – 5,5 km / h
Kaušas:
Kaušo talpa – 0,9-1,3 m3

Operatoriaus kvalifikacija ir ekskavatoriaus techninės galimybės leidžia našiai vykdyti grunto išlyginimo, žemės kasimo, birių inertinių statybinių medžiagų pakrovimo į transporto priemones, kitus susijusius darbus.

Į kliento nurodytą vietovę pristatome ir išsivežame MAN tralu. Galima nuomotis parai, kelioms ar pasirašyti ilgesnio laikotarpio ekskavatoriaus naudojimo sutartį.

Užsakymai šio ekskavatoriaus nuomai priimami biure ir elektroninėmis komunikacijos priemonėmis: el. paštu ar užpildžius užsakymo formą šiame tinklapyje.