Profesionalūs specialistai

Pamatų betonavimas

Nuosava technika, kvalifikuotai atliekami darbai

GRINDOLITAS šiuolaikinės statybos ir pastatų rekonstrukcijos objektuose betonuoja pastatų pamatus, atramines sienutes, perdangas, gelžbetonio monolito laikančiąsias kolonas, polinius ir juostinius pamatus, cementines grindis.

Ypatumai

Parengiamieji, betonavimo darbai

„GRINDOLITAS“ UAB specialistų įsitikinimu, daugeliu atveju požiūris, kad „Pamatai, ypač individualiam namui – nesudėtinga konstrukcija“ nėra teisingas. Kaip išdava, netinkamai įrengtų pamatų pasitaiko ne tiek ir mažai, o tokios klaidos kainuoja itin brangiai.

Seklieji pamatai

Seklieji pamatai pagal savo tipą dažniausiai būna liejami - monolitiniai. Iš kitų tipų skiriasi pagal jiems būdingą formą – apačioje platesni nei viršuje, nes pagrindą sudarančių gruntų stiprumas mažesnis nei konstrukcijų medžiagų stiprumas.

Gilieji pamatai

Įmonės naudojamas giliųjų pamatų įrengimo būdas, nereikalaujantis ilgo pasiruošimo, pasižymi sparčiu betonavimo darbų ciklu. Gilieji pamatai įrengiami, kai sekliuosius ar polinius pamatus įrengti neracionalu: sekliesiems pamatams atraminis sluoksnis per giliai, o poliniams per seklus ar per stiprus įsprausti polius.

Poliniai pamatai

Poliniai pamatai tinkamiausi, kai viršutinis grunto sluoksnis silpnas arba labai deformatyvus, pvz.: durpės, dumblas ar piltinis nesutankintas gruntas. Jie taip pat įrengiami kai objektas statomas, kur aukštas gruntinio vandens lygis, o jo pažeminimas brangus.

Kokybiškai suprojektuoti ir įrengti pamatai

Jei pamatai suprojektuoti ir įrengti kokybiškai, visas pastatas sėda vienodai ir jokių skilinėjimų ar plyšių laikančiosiose konstrukcijose ir nešančiose sienose, jų sandūrose neturi atsirasti. Pasirinktinas pamatų tipas priklauso ne tik nuo grunto, bet ir nuo pastato konstrukcijos (architektūros). Šiuolaikiškais statybos pramonės pasiekimais grįstos betonavimo technologijos garantuoja pastatų ilgaamžiškumą.

  • pamatai vienaukščims ir daugiaaukščiams gyvenamiesiems pastatams
  • pamatai visuomeninės paskirties pastatams
  • pamatai gamybiniams (pramonės), logistikos, sandėliavimo pastatams
  • pamatai specialiosios paskirties statiniams
  • pamatai žemės ūkio paskirties statiniams
Gilieji pamatai, kevaliniai, gręžiniuose betonuojami, šulininiai, kesoniniai, įrengimas, Plungė
Grindolitas, poliniai pamatai, įrengimas, Plungė, klaipėda, Lietuva
Pamatai, betonavimas, juostiniai, kolonos, Grindolitas, Plungė, Lietuva
Pamatų liejimo profesionalai

GRINDOLITAS UAB

Pamatų įrengimo paslaugos naudojant nuosavą techniką

Betono siurblys IMER BOOMIX M429, betonvežiai 9M3, betono užtrintuvės

Užklausos pildymas