Profesionalūs specialistai

Pamatų betonavimas

Nuosava technika, kvalifikuotai atliekami darbai

GRINDOLITAS UAB naujos statybos ir pastatų rekonstrukcijos objektuose šiuolaikinėmis technologijomis betonuoja pamatus, atramines sienutes, perdangas, gelžbetonio monolito laikančiąsias kolonas, polinius ir juostinius pamatus, pramonines grindis.

Ypatumai

Parengiamieji, betonavimo darbai

„GRINDOLITAS“ UAB specialistų įsitikinimu, daugeliu atveju požiūris, kad „Pamatai, ypač individualiam namui – nesudėtinga konstrukcija“ nėra teisingas. Kaip išdava, netinkamai įrengtų pamatų pasitaiko ne tiek ir mažai, o tokios klaidos kainuoja itin brangiai. Pasitikėkite profesionalais.

Seklieji pamatai

Seklieji pamatai pagal savo tipą dažniausiai būna liejami - monolitiniai. Iš kitų tipų skiriasi pagal jiems būdingą formą – apačioje platesni nei viršuje, kadangi pagrindą sudarančių gruntų stiprumas mažesnis nei konstrukcijų medžiagų stiprumas.

Gilieji pamatai

Įmonės naudojamas giliųjų pamatų įrengimo būdas, nereikalaujantis ilgo pasiruošimo, pasižymi sparčiu betonavimo darbų ciklu. Gilieji pamatai įrengiami, kai sekliuosius ar polinius pamatus įrengti neracionalu: sekliesiems pamatams atraminis sluoksnis - per giliai, o poliniams - per seklus ar per stiprus, kad įsprausti polius.

Poliniai pamatai

Poliniai pamatai tinkamiausi, kai viršutinis grunto sluoksnis silpnas arba labai deformatyvus, pvz.: durpės, dumblas ar piltinis nesutankintas gruntas. Jie taip pat įrengiami kai objektas statomas, kur aukštas gruntinio vandens lygis, o jo pažeminimas brangus.

Kokybiškai suprojektuoti ir įrengti pamatai

Jei pamatai suprojektuoti ir įrengti kokybiškai, visas pastatas sėda vienodai ir jokių skilinėjimų ar plyšių laikančiosiose konstrukcijose ir nešančiose sienose, jų sandūrose neturi atsirasti. Pasirinktinas pamatų tipas priklauso ne tik nuo grunto, bet ir nuo pastato konstrukcijos (architektūros). Šiuolaikiškais statybos pramonės pasiekimais grįstos betonavimo technologijos garantuoja pastatų ilgaamžiškumą.

  • pamatai gamybiniams (pramonės), logistikos, sandėliavimo pastatams
  • pamatai vienaaukščiams ir daugiaaukščiams gyvenamiesiems namams
  • pamatai visuomeninės paskirties, administraciniams pastatams
  • pamatai specialiosios paskirties statiniams
  • pamatai žemės ūkio paskirties statiniams
Gilieji pamatai, kevaliniai, gręžiniuose betonuojami, šulininiai, kesoniniai, įrengimas, Plungė
Grindolitas, poliniai pamatai, įrengimas, Plungė, klaipėda, Lietuva
GRINDOLITAS betonuotojai
Pamatų liejimo profesionalai

„GRINDOLITAS“ UAB

Pamatų įrengimo paslaugos, naudojant nuosavą techniką

Betono siurblys IMER BOOMIX M429, betonvežiai 9M3, betono užtrintuvės. Pasitikėkite PROFESIONALAIS!

Užklausos pildymas