Mini ekskavatorius FIAT KOBELCO E20SR nuomai

GRINDOLITAS UAB siūlomi nuomai Japonijos koncerno KOBELCO mini ekskavatoriai ypač mėgstami klientų. Geras KOBELCO vardas nėra grįstas vien tik technikos naujovėmis, jos našumu, ekonomiškumu ir operatoriui užtikrinamu patogumo lygiu. Žinomas Japonijos gamintojas puikiai supranta, kad jo įranga turi būti patvari. Dirbant šio gamintojo technika, prastovos dėl ekskavatoriaus gedimo ar jo eksploatacinių sąvybių – praktiškai neįmanomos!

Kobelco Construction Machinery Co., Ltd yra pradininkai, o tuo pačiu ir lyderiai gaminant ekskavatorius su siauro apsisukimo spindulio technologija. Japoniška įranga patvari dirbant bet kokio sudėtingumo sąlygomis. Tai – aksioma.

FIAT KOBELCO ekskavatoriai tarp būrio konkurentų išsiskiria tuo, kad kiekvienos klasės ekskavatorius turi geriausias kasimo charakteristikas ir tuo pačiu – mažiausias kuro sąnaudas. Tokios sąvybės leidžia klientams, nuomojantiems FIAT KOBELCO mini ekskavatorius atlikti darbą geriau, greičiau ir su mažesnėm sąnaudomis.

Maksimali darbinė galia bei sukimo momentas užtikrina sklandų darbą įvairiose vietovėse ir tinkamą strėlės pakėlimą bei pasukimą. Pažangiausia hidraulinio valdymo sistema papildo tikslų ir sklandų strėlės valdymą. Taip sumažinamas galios sunaudojimas ir eksploatacinės išlaidos.

Puikų matomumą operatoriui užtikrina platus priekinis langas. Į didelę kabiną patogu įlipti ir iš jos išlipti.

Grindolitas, statybinė technika, mini ekskavatorius, FIAT KOBELCO E20SR, nuoma, Plungė, Telšiai, Klaipėda, Palanga, Kretinga, Mažeikiai

FIAT KOBELCO E20SR eksploatacinės charakteristikos

Darbinis svoris: 2 020,00 kg
Darbinė galia: 11.00 kW
Greitis: 2,50 / 4,30 km / h
Kasimo spindulys: 4 170,00 / 540,00 4 mm
Kaušo talpa: 0,04-0,09 m³
Atplėšimo jėga: 20.00 / 13.80 kN
Kasimo maksimalus aukštis: 4 000,00 / 4 280,00 mm
Kasimo gylis: 2 300,00 / 2 680,00 mm

FIAT KOBELCO E20SR gabaritai
Ilgis: 3 820,00 mm
Plotis: 1 450,00 mm
Aukštis: 2 400,00 mm

Operatoriaus kvalifikacija ir ekskavatoriaus techninės galimybės leidžia našiai vykdyti grunto išlyginimo, žemės kasimo, birių inertinių statybinių medžiagų pakrovimo į transporto priemones, kitus susijusius darbus.

Žemės kasimo techniką sutartu laiku atvežame į užsakovo nurodytą vietą ir išsivežame po darbo įmonės tralu.

Užsakymai priimami biure ir elektroninėmis komunikacijos priemonėmis: el. paštu ar užpildžius užsakymo formą šiame tinklapyje.