statybinė technika Plungėje, nuoma, Bobcat S650, priedai, patyręs operatorius, pristatymas, gruntas, lyginimas, kasimas, stumdymas, Plungė, UAB GrindolitasMini krautuvas Bobcat S650 – vienas ryškiausių atstovų iš aukštesniosios klasės specialios įrangos. Tai optimalus sprendimas atvejais, kai jums reikia atlikti daug darbų, kad per trumpą laiką. Šis kompaktiškas frontalinis krautuvas turi pastoviai didelę paklausą tarp vartotojų – statybos ir kelių priežiūros darbus vykdančiųjų tarpe.

Mini krautuvas Bobcat S650 – universali mašina, skirta greitai ir efektyviai įgyvendinti įvairias užduotis ypač plačiame programų spektre. Pagrindinė jo naudojimo passkirtis – didelis kiekis pakrovimo-iškrovimo darbų per nedidelį laiko tarpą.

Modelis gali būti naudojamas atlikti grunto kasimo, vietovės reljefo formavimo, grunto išlyginimo, asfalto ir betono ardymo, dirvožemio sutankinimo darbuose. Taip pat vykdant gerbūvio darbus: sodinant dekoratyvinius krūmus ir medžius, kasti griovius ir įgyvendinti daugelį kitų darbų.

Dėl vertikalios strėlės judėjimo ypatybių Bobcat S650 lengvai susidoroja su sudėtingo pakrovimo darbais į automobilius su aukštais kėbulo bortais. Dėka pažangių inžinerinių sprendimų mini krautuvas Bobcat S650 yra stabilesnis ir sugeba judėti intensyviai manevruojant. Ypač platus priedų asortimentas leidžia geriausiai pritaikyti krautuvą atlikti bet kokius jam paskirtas užduotis.

Bob-Tach sistema suteikia patikimą ir saugų Bobcat S650 nuimamos darbinės įrangos tvirtinimą, net eksploatuojant mašiną ypač sudėtingomis sąlygomis.

Platus priedų asortimentas leidžia rasti geriausią būdą išnaudojant mini krautuvo galimybes, pritaikyti jį prie bet kokių darbo sąlygų. UAB Grindolitas siūlomi: grąžtas, šluota, paletinės šakės, betono maišyklė, greideris, arba bet kuris kitas įrenginys iš pasirenkamų priedų sąrašo gali būti lengvai sumontuotas ir pritvirtintas, kas leis sutaupyti Jūsų laiko ir pastangų. Pateikiame kai kuriuos Užsakovams aktualius Bobcat S650 techninius duomenis.

Mini krautuvo Bobcat S650 techniniai duomenys
Darbinis svoris 3777 kg,
Kaušo plotis 1880 mm
Iškrovimo aukštis 2447 mm
Keliamoji nominali galia 1282 kg
Virtimo apkrova 2564 kg
Ilgis su kaušu 3474 m
Plotis su kaušu 1880 m
Aukštis 2065 mm
Kėlimo aukštis kaušo 3149 mm
Judėjimo greitis 11,4 km / h

Užsakymai priimami biure ir elektroninėmis komunikacijos priemonėmis: el. paštu ar užpildžius užsakymo formą šiame tinklapyje.