statybinė technika Plungėje, nuoma, Bobcat S630, priedai, patyręs operatorius, pristatymas, gruntas, lyginimas, kasimas, stumdymas, Plungė, UAB GrindolitasRatinis mini krautuvas Bobcat S630 yra tarpinis modelis mašinų su vidutiniu ir didesniu rėmais. Savo charakteristikomis jis yra ekonomiškas variantas krautuvo modelio Bobcat S650, kadangi turi tą pačią galią ir našumą, bet ne krovumą ir masę. Taip pat skiriasi strėlės kėlimo sistema: vertikali S650 modelio krautuve, radialinė S630 modelio mašinoje.

Nepaisant kai kurių specifikacijose skirtumų, mašina kompaktiško dydžio, krautuvas yra populiarus daugelyje sričių – nuo komunalinių, žemės ūkio iki statybos darbų, įskaitant įvairaus sudėtingumo bei ribotos erdvės sąlygomis.

Ypač didelis kiekis pakabinamojo instrumento (papildomos įrangos) modelių užtikrina, kad mini krautuvas Bobcat S630 gali būti naudojamas daugelyje sričių pramonėje vykdydamas skirtingas veiklos rūšis. Mini krautuvas Bobcat S630 – tai universali mašina, turinti galimybę būti naudojama su daugelio tipų priedais, kurie apibrėžia jo funkcines užduotis. Užimdami pirmaujančią poziciją BOBCAT šeimoje mini krautuvai Bobcat S630 išsiskiria savo patikimumu, vertinami dėl didelio našumo, maksimalioss ištvermės ir ilgo tarnavimo laiko be jokių rimtų gedimų.

Mini krautuvo BOBCAT S630 su šoniniu posūkiu keliamoji galia – 989 kg. Galinga hidraulinė pavara leidžia jums lengvai valdyti bet kokių priedų įrangą: grąžtą, šluotas, paletines šakes, betono maišyklę, greiderį, arba bet kurį kitą įrenginį iš pasirenkamų priedų sąrašo.

Mini krautuvo Bobcat S630 techniniai duomenys
Darbinis svoris 3496 kg,
Kaušo plotis 1880 mm
Iškrovimo aukštis 2367 mm
Keliamoji nominali galia 1040 kg
Virtimo apkrova 2079 kg
Ilgis su kaušu 3474 m
Plotis su kaušu 1880 m
Aukštis 2065 mm
Kėlimo aukštis kaušo 3073 mm
Judėjimo greitis 11,4 km / h

Užsakymai priimami biure ir elektroninėmis komunikacijos priemonėmis: el. paštu ar užpildžius užsakymo formą šiame tinklapyje.