statybinė technika Plungėje, nuoma, Bobcat S175, patyręs operatorius, pristatymas, gruntas, lyginimas, kasimas, stumdymas, Plungė, UAB GrindolitasMini krautuvas Bobcat S175 – modernią statybos įrangą atstovaujanti mašina, pasižyminti ypač aukštomis eksploatacinėmis charakteristkomis, vertinama dėl didelio darbo našumo bei ypatingai plataus pritaikymo.
Tai naujos kartos, visame pasaulyje pripažinto gamintojo, deramos reputacijos technika. Mini krautuvas Bobcat S175 yra aukštesniosios klasės statybos mašinų klasės, – optimalus sprendimas atvejais, kai jums reikia atlikti daug darbų, kad per trumpą laiką.

Mašinos modelis užima pirmaujančią poziciją savo klasėje, Bobcat S175 išsiskiria iš kitų patikimumo, didelio našumo, maksimalios ištvermės ir konkurencingumu naudojant sudėtingomis eksploatacijos sąlygomis. Bobcat S175 – universali mašina, skirta greitai ir efektyviai atlikti įvairias užduotis skirtingomis programomis. Pagrindinis kompaktiškojo krautuvo Bobcat S175 yra didelės apimties pakrovimo-iškrovimo darbai.

Mini krautuvo Bobcat S175 darbinis svoris yra 2853kg. Jis gali būti naudojamas atlikti kasimo, vietovės reljefo paviršiaus išlyginimo ir grunto planiravimo darbus, asfalto ir betono ardymą, dirvožemio sutankinimą, sodinti krūmus ir medžius, kasti griovius ir įgyvendinti daugelį kitų darbų.
Įvertinant tai, kad darbinė mašinos apkrova siekia 895 kg., padidintas mašinos kliringas ir išplėstas vertikalios strėlės judėjimo ilgis, naudojant Bobcat S175 modelio mašiną bus lengviau susidoroti su sudėtingo pakrovimo užduotimis: esant mašinoms su aukštais bortais ar norint krovinį užkelti į didelį aukštį. Bobcat S175 darbinio įrenginio dizainas yra puikiai pritaikytas dirbti su sunkiaisiais kroviniais ir biriomis medžiagomis.

Bobcat S175 modelis turi galimybę būti naudojamas su kelių rūšių priedais, kurie apibrėžia jo funkcines užduotis. Dėl šios savybės Bobcat S175 – populiarūs visur ir tai žymiai išplečia jo naudojimą. Bob-Tach sistema suteikia patikimą ir saugų Bobcat S175 nuimamos darbinės įrangos tvirtinimą, net po daugelio metų eksploatacijos.

Platus priedų asortimentas leidžia rasti geriausią būdą išnaudojant mini krautuvo galimybes, pritaikyti jį prie bet kokių darbo sąlygų. UAB Grindolitas siūlomi: grąžtas, šluota, paletinės šakės, betono maišyklė, greideris, arba bet kuris kitas įrenginys iš pasirenkamų priedų sąrašo gali būti lengvai sumontuotas ir pritvirtintas, kas leis sutaupyti Jūsų laiko ir pastangų.

Mini krautuvo Bobcat S175 techniniai duomenys
Eksploatacinių charakteristikų reikalavimai :
Nominali keliamoji galia 895 kg
Virtimo apkrova 1872 kg
Svoris:
Darbinis svoris 2853 kg
Matmenys:
Ilgis su kaušu 3309 mm
Plotis su kaušu 1727 mm
Aukštis 1938 mm
Kaušo kėlimo aukštis 3002 mm

Užsakymai priimami biure ir elektroninėmis komunikacijos priemonėmis: el. paštu ar užpildžius užsakymo formą šiame tinklapyje.