UAB Grindolitas, pramoninių grindų renovacija, rekonstrukcijos darbai, Lietuva, Plungė„GRINDOLITAS“ UAB sėkmingai vysto pramoninių grindų įrengimo, rekonstrukcijos ir grindų paviršiaus atnaujinimo veiklą. Įmonės naudojama technika ir mechanizmais įgalina spręsti senų betoninių grindų problemas ir naujų betoninių grindų apsaugojimą cheminiu būdu. Atliekame senų betoninių (cementinių) grindų atnaujinimą, naujų grindų pastiprinimą, naudojant specialius cheminius impregnatorius.

Bendrovės specialistai renovuoja betonines grindis įvairiuose pramoniniuose, visuomeniniuose, gamybinės ir kitos paskirties objektuose.

Betonavimo rekonstrukcijos darbai atliekami statant ir rekonstruojant įvairios paskirties gamybinius, pramoninius, žemės ūkio paskirties ir visuomeninius objektus. Tai gali būti sporto aikštelės, automobilių stovėjimo aikštelės, privažiavimo keliai, parkingai. Betonines grindis atnaujiname pramonės ir žemės ūkio statiniuose (fermos, grūdų sandėliai, silosinės, rezervuarai).

Užsakymai priimami biure, užklausą darbams, teikiamoms paslaugoms galite pateikti taip pat ir elektroninėmis komunikacijos priemonėmis: el. paštu ar užpildžius užsakymo formą šiame tinklapyje.