Statybinės technikos nuoma

statybinė technika Plungėje, nuoma, patyręs operatorius, atvežimas, pristatymas, UAB GrindolitasUAB GRINDOLITAS teikia statybinės technikos ir mechanizmų nuomos paslaugas visoje Lietuvoje. Nuomojame tiek įmonėms, tiek gyventojams individualiai, – visiems, statantiems sau namą, ar tvarkantiems gerbūvį kieme, sodyboje. Technika nuomojama kartu su patyrusiu, kvalifikuotu operatoriumi. Pristatome į vietą savo tralu pagal kliento išankstinį vienkartinį užsakymą ar ilgalaikį galiojantį susitarimą.

Statybinės technikos parką sudaro:

  • Mini krautuvai BOBCAT su priedais
  • Mini ekskavatoriai BOBCAT, FIAT-KOBELCO
  • Ekskavatorius KOBELCO
  • Savivarčiai DAF, MAN, IVECO
  • Vilkikas su savivarte puspriekabe SCANIA
  • Tralas MAN

Įprastai statybos technika, mechanizmai nuomojama su kvalifikuotu operatoriumi. Statybiniai mechanizmai ir technika nuomojami valandoms, paroms. Minimali kiekvieno atskiro užsakymo trukmė – 2 val.

UAB GRINDOLITAS gali atlikti statybinės technikos paskirtį atitinkančius žemės kasimo, stumdymo, išlyginimo darbus, statybinio laužo išvežimą į specialios paskirties atliekų savartyną, kitų birių medžiagų transportavimą.

Su savo technika vykdome tvenkinių kasimo, upių, ežerų, prūdų valymo, gilinimo, bei tranšėjų, pamatų duobių kasimo, žemės viršutinio sluoksnio nukasimo, išvežimo darbus.

Transportuojame gruntą, žvyrą, skaldą, smėlį bei kitas birias medžiagas Užsakovo nurodytais maršrutais. Į kliento nurodytą vietą išvežame statybvietės teritorjoje nereikalingą viršutinį žemės sluoksnį.

Nuolatiniams klientams – juridiniams ir fiziniams asmenims sudarius ilgalaikes sutartis, taikome nuolaidas.

Užsakymai priimami biure ir elektroninėmis komunikacijos priemonėmis: el. paštu, faksu ar
užpildžius užsakymo formą šiame tinklapyje.