Pramoninės grindys

Uab Grindolitas, pramoninės smėlbetoniio, cementinės grindys, įrengimas, rekonstrukcija, Lietuva, PlungėPramoninės betoninės grindys, jų įrengimas – viena iš pagrindinių UAB „Grindolitas“ veiklos specializacijų. Bendrovės specialistai įrengia pramonines grindis gamybinėse, visuomeninio naudojimo ir kitos paskirties objektuose, gyvenamosiose patalpose.

Pažymėtina, kad šiuolaikinėmis technologijomis išgaunamas ypač atsparios didelėms mechaninėms ir dinaminėms apkrovoms betono-cemento grindų paviršius. Betoninės grindys pasižymi ypač geromis eksploatavimo savybėmis, atitinka aukščiausius reikalavimus, keliamus šiuolaikinės statybos pramonėje:
atsparumas mechaniniam ir fiziniam poveikiui, standumas, sanitariniai higieniniai ir ekonominiai reikalavimai.

Dėl savo savybių pramoninės grindys įrengiamos statant naujus ir rekonstruojant įvairiausios paskirties objektus. Tai gali būti farmacijos, maisto, chemijos pramonė, logistikos centrai, medicinos klinikos, mokyklos, prekybinės paskirties objektai ir t.t. Taipogi cementinės pramoninės grindys ypač naudotinos sandėliuose, gamyklų ir fabrikų cechuose, transporto stotelėse, mechaninėse ir instrumentų dirbtuvėse, parodų ir prekybos salėse.

UAB Grindolitas, pramoninės grindys, logistikos sandėliai, parkingai, gamybinės patalpos, visuomeniniai objektai, Lietuva, PlungėNuo pat susikūrimo bendrovė sėkmingai įgyvendino daugybę skirtingos apimties ir sudėtingumo projektų.
Ilgaamžės betoninės grindys buvo įrengtos logistikos centruose, automobilių stovėjimo aikštelėse, ledo arenose, prekybos centruose, sandėliuose ir kituose objektuose. Bendra atliktų darbų apimtis siekia 100 000 m².

Mūsų įmonės specialistų ilgus metus kaupta patirtis ir naudojama moderniausia grindų betonavimo technologija, šiandien leidžia UAB Grindolitas klientams teikti platų aukščiausios kokybės paslaugų spektrą. Užsakovams atliekamos paslaugos:

  • Išsami pirminė objekto analizė
  • Racionalaus sprendimo pateikimas
  • Pagrindų paruošimas, atliekant kokybės patvirtinimo bandymus
  • Betoninių grindų armavimas
  • Grindų betonavimas
  • Grindų paviršiaus užtrynimas ar glaistymas, naudojant kietiklius, impregnantus arba lakus
  • Deformacinių bei temperatūrinių siūlių įrengimas

Darbus atliekant naudojama nuosava bendrovės betonavimo technika ir mechanizmai: užtrintuvės, betono glaistyklės, cemento maišyklės, vibroplokštės ir kiti mechanizmai, įrankiai. Šiuolaikiška technika įgalina dirbti našiai, patyrę operatoriai be jokių prastovų gali atlikti statybinius žemės darbus laiku ir kokybiškai.

Užsakymai priimami biure, užklausą darbams, teikiamoms paslaugoms galite pateikti taip pat ir elektroninėmis komunikacijos priemonėmis: el. paštu ar užpildžius užsakymo formą šiame tinklapyje.