Mūro darbai

Grindolitas, mūro darbai, sienos, tvoros, pertvaros, atraminės sienutės, plytos, blokeliai, Lietuvoje, PlungėŠiuolaikinėje statyboje mūrui naudotina medžiaga dažniausiai renkamasi pagal pastato inžinierinės dalies projektuotojų rekomendacijas. Dar prieš dvidešimt metų pagrindinė medžiaga buvo keraminės ir silikatinės plytos. Keičiantis technologijoms, vis dažniau vietoj plytų yra naudojami įvairūs mūrijimui skirti blokeliai.

Palyginti su plytomis, mūro blokeliai 4–5 kartus paspartina statybų darbų trukmę, sumažina vidaus sienų mūrijimo ir apdailos išlaidas, jie lengviau transportuojami ir mūrijami. Kaip ir akmuo, mūras yra patvari medžiaga – atspari drėgmei, nedegi, nepūvanti, nerūdijanti.

Statant pastatą iš mūro blokelių gerokai sumažėja rišančiojo mišinio sąnaudos, nei mūrijant plytomis, jo sunaudojama kur kas mažiau. Pašymėtina, kad statant iš blokelių ne tik sutaupomos lėšos pastatų statybos ir apdailos darbams, bet ir padidinamas naudingasis paties pastato plotas, kadangi mūro blokelių plotis – mažesnis.

UAB „Grindolitas“ vykdo įvairaus sudėtingumo paprasto mūro, armuoto mūro ir apdailos mūro darbus. Juos galime atlikti naudodami skirtingų gamintojų medžiagas, gaminius ir sistemas:

  • sienų mūras iš plytų, blokelių
  • apdailinių plytų išorės sienų mūras
  • klinkerio plytų sienų mūras
  • sendintų, senovinių plytų interjerinis mūras
  • pertvaros iš silikatinių plytų ir blokelių, keraminių plytų ir blokelių, fibo blokelių, dujų silikato blokelių, gipso blokelių

 
Užsakymai priimami biure ir elektroninėmis komunikacijos priemonėmis: el. paštu ar užpildžius ir išsiuntus užsakymo formą šiame tinklapyje.